Vidusskolu kausa izcīņa volejbolā zēniem PDF Drukāt E-pasts

2014.gada 13.novembrī Adamovas sporta hallē notika Rēzeknes novada vidusskolu kausa izcīņa volejbolā zēniem. Puiši tika ielozēti B apakšgrupā kopā ar Dricānu un Kaunatas komandām. Lai iekļūtu finālā, vajadzēja uzvarēt abas komandas. Pirmā spēle bija pret Dricānu komandu, kuru mūsu puiši uzvarēja 2 setos. Nākamais pretinieks bija nopietnāks- Kaunata. Pirmo setu Makašānu komanda uzvarēja 15-11, savukārt otro zaudēja ar 15- 8,iemesls-servju neuzņemšana.

Nākamā spēle bija par 3.vietu.Pretiniekos Viļānu vidusskola, kas tika uzvarēta ar rezultātu 2-1( 21-11, 20-21, 15-7).Salīdzinājumā ar pagājušo gadu tas ir solis atpakaļ, jo 2013.gadā tika izcīnīta sudraba medaļa. Labākie spēlētāji komandā-Aig.Kalniņš, K.Skudrovs, S.Trasuns. Bronzas godalgu kaldināja arī N.Litinskis, E.Sprukts,A.Bringulis,Aiv.Kalniņš. Sveicam!

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 23 novembris 2014 11:52

2011 - 2022 © Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskola.